preloader

Detaily

  • Počet ľudí4
  • Dĺžka18
  • Čas180
  • NáročnosťZačiatočník
  • ZačiatokLipovník
  • CieľČertov hrad
  • Cena50€
Nejazdec - nevie jazdiť na koni
Začiatočník - vie samostatne ovládať koňa v kluse
Pokročilý - vie samostatne ovládať koňa v cvale

Zážitok na koni

Vzrušujúce dobrodružstvo ponúka jazda na koni na Čertov hrad v obci Drnava. Toto tajomné miesto ponúka výhľady na krásnu krajinu a príležitosť preskúmať zaujímavé dedičstvo, ktoré sa skrýva v jeho skalách. Podľa legendy Čertov hrad vznikol z plameňov samotného pekla.

V obci Drnava, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti tohto miesta, sa vyskytuje mnoho legendárnych príbehov o tajomstvách a pokladoch, ktoré sú skryté v okolí. Podľa jedného z týchto príbehov bol Čertov hrad niekedy domovom mágov a mága, ktorý ovládal magické zručnosti a kúzla. 

Táto jazda na koni vás prenesie do sveta starých príbehov a legiend, ktoré sú navždy spojené s miestom.

Online rezervácia

Vyberte dátum*

Po rezervácii ťa budeme kontaktovať ohľadom detailov tvojej rezervácie

Odoslaním formulára súhlasíš so spracovaním osobných údajov a obchodnými podmienkami

100€/kôň

Sprievodný program na akcie

Naša služba zahrňa zábavnú jazdu na koni, garantujúcu výnimočný zážitok pre všetkých účastníkov. Naše disciplinované kone sú zaistením bezpečnosti, pričom skúsení sprievodcovia zabezpečujú plynulú komunikáciu s nimi. S bohatými skúsenosťami z organizovania rôznych podujatí, od dní obce po súkromné oslavy, dokážeme prispôsobiť naše služby širokej škále požiadaviek. Maximálny počet koní na akciu je päť, čo umožňuje individuálny prístup a zároveň zachováva vysoký štandard bezpečnosti.

20€/hodina/osoba

Vychádzka krokom

Pre začiatočníkov ponúkame krokovú vychádzku, ktorá sa dá prispôsobiť podľa potrieb každého návštevníka a je vhodná dokonca pre deti od 3 rokov s rodičovským doprovodom. Táto vychádzka ponúka nielen bezpečné stretnutie s koňmi pod vedením skúsených sprievodcov, ale aj možnosť obdivovať nádherný výhľad na hrad v Krásnohorskom Podhradí a krásu okolitej prírody. Zabezpečujeme intímnu atmosféru s maximálnym počtom 3 osôb na vychádzku, aby každý odchádzal s nezabudnuteľným zážitkom.

40€/hodina/osoba

Vychádzka cvalom

Pre skúsených jazdcov a nadšencov cvalu máme pripravenú cvalovú vychádzku, ktorá spája Lipovník s Krásnohorským Podhradím alebo Krásnohorskou Dlhú Lúkou. Táto cca 4km dlhá trasa prechádza malebnými lúkami a poľnými cestami, kde si môžete vychutnať pocit slobody a voľnosti v rytmickom pohybe s prírodou, akoby ste s ňou tancovali. Vychádzka je určená pre maximálne dve osoby, čo zaručuje intenzívny zážitok a osobný prístup, pričom pocítite aj svieži vietor súťažiaci vo vašich vlasoch.

100€/osoba/deň

Viacdňová vychádzka

Pre ozajstných dobrodruhov, aj menej skúsených jazdcov je možnosť spestriť si túry zo stanovačkou, ktorá má svoje čaro v prírode. Po náročnom dni strávenom na koni si oddýchnite vo svojom stane a vychutnajte si tichú noc a kľud, ktorý vám poskytne táto úžasná príroda. Užite si západ a východ slnka, tak isto nádhernú hviezdnu oblohu a buďte súčasťou tejto nádhernej krajiny. Sme presvedčení, že naši dobrodruhovia budú mať z tohto dobrodružstva množstvom nezabudnuteľných spomienok a príbehov. Trasa sa prispôsobí podľa požiadaviek klienta na základe telefonického objednania.V cene sa nachádza technické zabezpečenie stanovania, večera formou opekačky a raňajky, desiata na ďalší deň a pitný režim. Maximálny počet osôb je 4

Objav kúzlo prírody z konského sedla

Pripojte sa k mnohým spokojným dobrodruhom