preloader
Hobby jazda Lipovník

Zážitky na konskom chrbte

Pocit hlbokého spojenia s koňom a prírodou ti dá neopísateľnú energiu

Hobby jazda Lipovník

Dobrodružná túra

Zapoj sa do dobrodružstva v srdci prírody, kde máš jedinečnú šancu prežiť nezabudnuteľné chvíle v harmónii s prírodou.

image
image
Hobby jazda Lipovník

Vitaj v našom svete jazdeckých zážitkov

Objav radosť z jazdy na koni s nami.

Vstúp do nášho sveta jazdy na koni v prírode, kde si začiatočníci aj pokročilí jazdci najdú svoje miesto. S nami zažiješ neopísateľné dobrodružstvo, ktoré ti otvorí oči pre krásy prírody a posilní tvoje spojenie s týmito nádhernými tvormi. Naši vášnivý sprievodcovia ťa povedú po najkrajších trasách kde je každý krok plný vzrušenia a radosti. pridaj sa knám a zaži slobodu v náručí prírody.

Trasy

Objavme spoločne radosť z jazdy na koni.

Hobby jazda Lipovník

Spoznaj naše zážitkové trasy

Hobby jazda Lipovník

Naši členovia tímu

image
Napíš nám

Kontaktný formulár

Počet túr
258
Prejdená vzdialenosť
956 km
Počet Koní
5
Spokojní Klienti
500 +
100€/kôň

Sprievodný program na akcie

Naša služba zahrňa zábavnú jazdu na koni, garantujúcu výnimočný zážitok pre všetkých účastníkov. Naše disciplinované kone sú zaistením bezpečnosti, pričom skúsení sprievodcovia zabezpečujú plynulú komunikáciu s nimi. S bohatými skúsenosťami z organizovania rôznych podujatí, od dní obce po súkromné oslavy, dokážeme prispôsobiť naše služby širokej škále požiadaviek. Maximálny počet koní na akciu je päť, čo umožňuje individuálny prístup a zároveň zachováva vysoký štandard bezpečnosti.

20€/hodina/osoba

Vychádzka krokom

Pre začiatočníkov ponúkame krokovú vychádzku, ktorá sa dá prispôsobiť podľa potrieb každého návštevníka a je vhodná dokonca pre deti od 3 rokov s rodičovským doprovodom. Táto vychádzka ponúka nielen bezpečné stretnutie s koňmi pod vedením skúsených sprievodcov, ale aj možnosť obdivovať nádherný výhľad na hrad v Krásnohorskom Podhradí a krásu okolitej prírody. Zabezpečujeme intímnu atmosféru s maximálnym počtom 3 osôb na vychádzku, aby každý odchádzal s nezabudnuteľným zážitkom.

40€/hodina/osoba

Vychádzka cvalom

Pre skúsených jazdcov a nadšencov cvalu máme pripravenú cvalovú vychádzku, ktorá spája Lipovník s Krásnohorským Podhradím alebo Krásnohorskou Dlhú Lúkou. Táto cca 4km dlhá trasa prechádza malebnými lúkami a poľnými cestami, kde si môžete vychutnať pocit slobody a voľnosti v rytmickom pohybe s prírodou, akoby ste s ňou tancovali. Vychádzka je určená pre maximálne dve osoby, čo zaručuje intenzívny zážitok a osobný prístup, pričom pocítite aj svieži vietor súťažiaci vo vašich vlasoch.

100€/osoba/deň

Viacdňová vychádzka

Pre ozajstných dobrodruhov, aj menej skúsených jazdcov je možnosť spestriť si túry zo stanovačkou, ktorá má svoje čaro v prírode. Po náročnom dni strávenom na koni si oddýchnite vo svojom stane a vychutnajte si tichú noc a kľud, ktorý vám poskytne táto úžasná príroda. Užite si západ a východ slnka, tak isto nádhernú hviezdnu oblohu a buďte súčasťou tejto nádhernej krajiny. Sme presvedčení, že naši dobrodruhovia budú mať z tohto dobrodružstva množstvom nezabudnuteľných spomienok a príbehov. Trasa sa prispôsobí podľa požiadaviek klienta na základe telefonického objednania.V cene sa nachádza technické zabezpečenie stanovania, večera formou opekačky a raňajky, desiata na ďalší deň a pitný režim. Maximálny počet osôb je 4

Recenzie

Zážitky našich dobrodruhov

Majiteľ a jeho kolegovia to evidentne robia srdcom. Veľmi príjemní ľudia, ktorí to robia ako hobby popri práci. Boli sme veľká skupina s deťmi ubytovaní vo vedľajšej dedine a ochotne prišiel ku nám povoziť deti. Kone boli kľudné, odviezli aj malé 3 ročné deti.

Martin

Ďakujeme Marekovi a jeho koníkom Stelke a Babe za super zážitok z jazdenia v lese, za výlet vrámci ktorého sme videli veľa pekných výhľadov, dostali sme sa až k Soroške. Deťom sa tiež veľmi páčilo, koníky boli pokojné a poslušné takže si jazdu užili s úsmevom na tvárach. Radi si to vyskúšame znova :).

Daniela

Boli sme velmi spokojní, super zážitok skvelý prístup inštruktora.Kone boli kludné poslúchali ,trasa bola v krásnej prírode vela sme sa naučili a videli . Ďakujeme.

Jana

Ďakujeme za nezabudnuťelný zážitok,boli sme milo prekvapený profesionálnym a kamarátskym prístupom.

Aneta

Všetci sme sa skvele zabavili s Marekom a jeho koňmi na túre po obci Lipovník. Kone boli veľmi trpezlivé a scenéria krásna. určite odporúčam.

Renáta