preloader
Vychádzka k Husitskému kostolu v LučkeVychádzka k Husitskému kostolu v LučkeVychádzka k Husitskému kostolu v LučkeVychádzka k Husitskému kostolu v LučkeVychádzka k Husitskému kostolu v Lučke

Detaily

  • Počet ľudí4
  • Dĺžka22
  • Čas240
  • NáročnosťPokročilý
  • ZačiatokLipovník
  • CieľLučka
  • Cena60€
Nejazdec - nevie jazdiť na koni
Začiatočník - vie samostatne ovládať koňa v kluse
Pokročilý - vie samostatne ovládať koňa v cvale

Zážitok na koni

Cestou na koni k Husitskému kostolu v obci Lúčka sa ocitnete uprostred pôvabnej prírody. Široké lúky a tiché lesy vás obklopujú, zatiaľ čo v diaľke sa vynárajú impozantné kopce. Slnko zahrieva vašu tvár a každý krok koníka prináša nový pohľad.

Zrúcanina husitského kostola dýcha históriou a má nezabudnuteľné čaro ducha minulosti. Kostol je navyše zasadený do podmanivej prírody, uprostred kopcov Slovenského krasu a Volovských vrchov. Lokalita je vcelku odľahlá a tak tu zväčša nenatrafíte na davy turistov. Husitský kostol nad obcou Lúčka je preto vhodný na pokojné rozjímanie a spojenie sa s prírodou.

Online rezervácia

Vyberte dátum*

Po rezervácii ťa budeme kontaktovať ohľadom detailov tvojej rezervácie

Odoslaním formulára súhlasíš so spracovaním osobných údajov a obchodnými podmienkami

100€/kôň

Sprievodný program na akcie

Naša služba zahrňa zábavnú jazdu na koni, garantujúcu výnimočný zážitok pre všetkých účastníkov. Naše disciplinované kone sú zaistením bezpečnosti, pričom skúsení sprievodcovia zabezpečujú plynulú komunikáciu s nimi. S bohatými skúsenosťami z organizovania rôznych podujatí, od dní obce po súkromné oslavy, dokážeme prispôsobiť naše služby širokej škále požiadaviek. Maximálny počet koní na akciu je päť, čo umožňuje individuálny prístup a zároveň zachováva vysoký štandard bezpečnosti.

20€/hodina/osoba

Vychádzka krokom

Pre začiatočníkov ponúkame krokovú vychádzku, ktorá sa dá prispôsobiť podľa potrieb každého návštevníka a je vhodná dokonca pre deti od 3 rokov s rodičovským doprovodom. Táto vychádzka ponúka nielen bezpečné stretnutie s koňmi pod vedením skúsených sprievodcov, ale aj možnosť obdivovať nádherný výhľad na hrad v Krásnohorskom Podhradí a krásu okolitej prírody. Zabezpečujeme intímnu atmosféru s maximálnym počtom 3 osôb na vychádzku, aby každý odchádzal s nezabudnuteľným zážitkom.

40€/hodina/osoba

Vychádzka cvalom

Pre skúsených jazdcov a nadšencov cvalu máme pripravenú cvalovú vychádzku, ktorá spája Lipovník s Krásnohorským Podhradím alebo Krásnohorskou Dlhú Lúkou. Táto cca 4km dlhá trasa prechádza malebnými lúkami a poľnými cestami, kde si môžete vychutnať pocit slobody a voľnosti v rytmickom pohybe s prírodou, akoby ste s ňou tancovali. Vychádzka je určená pre maximálne dve osoby, čo zaručuje intenzívny zážitok a osobný prístup, pričom pocítite aj svieži vietor súťažiaci vo vašich vlasoch.

100€/osoba/deň

Viacdňová vychádzka

Pre ozajstných dobrodruhov, aj menej skúsených jazdcov je možnosť spestriť si túry zo stanovačkou, ktorá má svoje čaro v prírode. Po náročnom dni strávenom na koni si oddýchnite vo svojom stane a vychutnajte si tichú noc a kľud, ktorý vám poskytne táto úžasná príroda. Užite si západ a východ slnka, tak isto nádhernú hviezdnu oblohu a buďte súčasťou tejto nádhernej krajiny. Sme presvedčení, že naši dobrodruhovia budú mať z tohto dobrodružstva množstvom nezabudnuteľných spomienok a príbehov. Trasa sa prispôsobí podľa požiadaviek klienta na základe telefonického objednania.V cene sa nachádza technické zabezpečenie stanovania, večera formou opekačky a raňajky, desiata na ďalší deň a pitný režim. Maximálny počet osôb je 4

Objav kúzlo prírody z konského sedla

Pripojte sa k mnohým spokojným dobrodruhom