preloader
Hobby jazda Lipovník

Objavte krásu jazdenia na koni

Nezabudnuteľné zážitky v sedle.
Aktivity v prírode Zádielská dolina

Naša webstránka je domovom občianskeho združenia Hobby jazda Lipovník – Hobby lovaglás Hárskut, ktoré sa aktívne venuje ekoturizmu od roku 2022. Sme hrdí na to, že ponúkame nezabudnuteľný zážitok spojený s jazdou na koni v krásnej prírodnej lokalite. Pri jazde našimi koníkmi ťa prevedieme nádhernou krajinou a ukážeme ti miesta s dychberúcimi výhľadmi a kultúrnymi pamiatkami z konského chrbta. Pôsobíme v oblasti, kde je možné vychutnať si pokoj a ticho prírody, čo ti umožní úplne sa odpojiť od každodenného zhonu a načerpať novú energiu. Pobyt v prírode a jazda na koni prináša množstvo výhod pre zdravie a pohodu. Okrem fyzických výhod, ako je posilnenie svalov a zlepšenie koordinácie, sa tiež môžeš tešiť z mentálnej relaxácie a zvýšenej pohody. Jazda na koni je tiež skvelým spôsobom, ako preskúmať prírodu a kultúrne dedičstvo v okolí. Sme tu pre teba, aby sme ti pomohli zažiť tento úžasný spôsob dovolenky a spoznávania prírody. Nech už si začiatočník alebo skúsený jazdec, naše trasy sú prispôsobené tvojim potrebám a skúsenostiam. Neposlednom rade spolupracujeme s okolitými samosprávami, školami a ďalšími neziskovými organizáciami, naša najväčšia radosť spočíva v tom, že môžeme priniesť úsmev na tváre detí, keď si sadnú na koníka. Sme svedkami ich nadšenia a zvedavosti, keď sa stretávajú s týmito nádhernými zvieratami a zažívajú vzrušenie z jazdy na koni.

Zobraziť trasyKontakt
10+
Počet vychádzok

Prečo si vybrať nás?

Pretože ponúkame viac ako len jazdu na koni. U nás zažiješ dobrodružstvo, v oklí Lipovníka ťa čakajú dychberúce výhľady, ktoré si môžeš vychutnať v spojení s milovanými koňmi.

Pozývame ťa zažiť krásu a vzrušenie z jazdenia na koni. Naša ponuka zážitkových jazd je pripravená obohatiť tvoj život nezabudnuteľnými spomienkami. Navštív nás a objavte svet z koňského sedla ako nikdy predtým.

Hobby jazda Lipovník

Spoznaj naše zážitkové trasy

Hobby jazda Lipovník

Naši členovia tímu

Počet túr
258
Prejdená vzdialenosť
956 km
Počet Koní
5
Spokojní Klienti
500 +
Recenzie

Zážitky našich dobrodruhov

Majiteľ a jeho kolegovia to evidentne robia srdcom. Veľmi príjemní ľudia, ktorí to robia ako hobby popri práci. Boli sme veľká skupina s deťmi ubytovaní vo vedľajšej dedine a ochotne prišiel ku nám povoziť deti. Kone boli kľudné, odviezli aj malé 3 ročné deti.

Martin

Ďakujeme Marekovi a jeho koníkom Stelke a Babe za super zážitok z jazdenia v lese, za výlet vrámci ktorého sme videli veľa pekných výhľadov, dostali sme sa až k Soroške. Deťom sa tiež veľmi páčilo, koníky boli pokojné a poslušné takže si jazdu užili s úsmevom na tvárach. Radi si to vyskúšame znova :).

Daniela

Boli sme velmi spokojní, super zážitok skvelý prístup inštruktora.Kone boli kludné poslúchali ,trasa bola v krásnej prírode vela sme sa naučili a videli . Ďakujeme.

Jana

Ďakujeme za nezabudnuťelný zážitok,boli sme milo prekvapený profesionálnym a kamarátskym prístupom.

Aneta

Všetci sme sa skvele zabavili s Marekom a jeho koňmi na túre po obci Lipovník. Kone boli veľmi trpezlivé a scenéria krásna. určite odporúčam.

Renáta

Objav kúzlo prírody z konského sedla

Pripojte sa k mnohým spokojným dobrodruhom